Platformy na hak - Box4rent

Wynajem platform na hak

Odpowiadając na pytania Klientów naszej wypożyczalni bagażników samochodowych w Warszawie wprowadziliśmy do oferty platformy do przewozu rowerów na haku w samochodzie. Oferujemy dwie najnowsze platformy firmy THULE, służące do przewozu maksymalnie 3 lub 4 rowerów. Przewóz rowerów na platformie znacząco obniża opór powietrza podczas jazdy. Ważną zaletą jest również brak konieczności podnoszenia rowerów na wysokość dachu samochodu. Funkcją zapewniającą dostęp do bagażnika samochodu jest system odchylania platformy.
Z uwagi na duże gabaryty nie zawsze będziemy mogli zapewnić dowóz platformy pod dom klienta. Wtedy zaprosimy Państwa do siebie.

Rozważając wynajem platformy rowerowej na hak proszę pamiętać, że od 2016 roku funkcjonuje obowiązek posiadania dodatkowej tablicy rejestracyjnej. Właściciel samochodu może wystąpić o wydanie dodatkowej trzeciej tablicy we właściwym wydziale komunikacji, wnosząc opłatę w wysokości ok. 54 zł. Czas oczekiwania na odbiór tablicy może wynieść 3 do 5 dni. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój wyjazd.


Platformy na hak